Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lithium lifepo4 battery pack ] mecz 147 produkty.
Przenośny zasilacz 600W G-Tech PPS Series i zestaw baterii LiFePO4 Najlepsze rozwiązanie dla zasilania w ruchu
| Rodzaj: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Czas trwania cyklu: | >2000 |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy LiFePO4 o cyklu życia 5000 razy
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Gwarancja: | 3 lata |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100Ah LiFePO4
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Akumulator LiFePO4 100A Maksymalny prąd ładowania 5000 razy cykl życia
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Energia: | 4800 Wh |
| Gwarancja: | 3 lata |
Lekki i mocny zestaw baterii LiFePO4 o mocy 12V 100ah o gęstości energii 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
Akumulator LiFePO4 24V / 48V100Ah z 3-letnią gwarancją
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Gwarancja: | 3 lata |
Akumulator LiFePO4 o długim cyklu 5000 razy 100 Ah z 3-letnią gwarancją
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Gwarancja: | 3 lata |
16S17P Połączenie akumulatora 48V LiFePO4 Battery Pack dla długotrwałej żywotności akumulatora
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
Zasilacz rezerwowy Akumulator LiFePO4 Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
12 kg-100 kg LiFePO4 z dużą gęstością energii 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
| Klasa: | A |

