Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lithium lifepo4 battery pack ] mecz 147 produkty.
Wysokowydajny akumulator LiFePO4 zapewniający dłuższy czas pracy
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Zakres temperatur przechowywania: | -20℃~45℃ |
| Zakres temperatury rozładowania: | -20℃~65℃ |
Długotrwały zestaw akumulatorów LiFePO4 o mocy 24 V o wydajności A oraz zestaw akumulatorów 48 V do użytku mieszkalnego
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
12.8v 200ah przyjazny dla środowiska zestaw baterii Lifepo4 wymiana baterii ołowio-kwaśnej
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
|---|---|
| Pojemność: | 200 Ah |
| Zakres temperatury ładowania: | 0-60°C |
Akumulator 12,8 V 18 Ah LiFePO4 do wymiany akumulatora kwasowo-ołowiowego w systemie UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 18AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
12.8V 100AH Uniwersalny zestaw baterii LiFePO4 do zastosowań przemysłowych i handlowych
| Napięcie nominalne Napięcie: | 12,8 V |
|---|---|
| OEM: | - Tak, proszę. |
| chemiczne: | LIFEPO4 |
12V24V48V LiFePO4 pakiet baterii 600*460*457mm klasy A do zasilania zapasowego
| Rozmiar baterii: | Standardowy/Niestandardowy |
|---|---|
| Gęstość energii: | / |
| Wymiar: | 600*460*457mm |
12V 50Ah bateria LiFePO4 do zasilania słonecznego i zasilania zapasowego
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Próbka: 5 dni; ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Zestaw baterii lifepo4 51.2V 100AH do ładowania
| Oryginał: | Shenzhen |
|---|---|
| Zaprojektuj życie: | 10 lat |
| Czas trwania cyklu: | > 5000 |
20.48KWh Akumulator do domu zestawialny Akumulator do domu zestawialny Akumulator LiFePO4
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |

