Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ phosphate lithium cell pack ] mecz 112 produkty.
12Akumulator LiFePO4 o mocy 0,8 V
| Szczegóły pakowania: | Karton i drewniane pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
Bezobsługowa bateria LiFePO4 o głębokim cyklu, przeznaczona do użytku na morzu i w samochodach turystycznych, zapewniająca stałą moc głębokiego rozładowania
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Akumulator LiFePO4 OEM 100A z normą IEC62619 UN38.3 MSDS CE
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Energia: | 4800 Wh |
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
Maksymalny prąd rozładowywany 50A-300A LFP-bateria dostosowana do rozwiązania słonecznego
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Użyj życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
Zwiększ potencjał energetyczny dzięki LiFePO4-baterii klasy A i optymalnej wadze baterii
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Opcjonalnie (LED, Bluetooth, WiFi) |
| Waga baterii: | / |
Akumulator LiFePO4 100 Ah 5000 cykli życia 3 lata gwarancji
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |
Akumulator UPS Solar Power Lifepo4 12,8 V do przechowywania energii
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V (LiFePO4) do magazynowania energii |
| Rodzaj terminala: | F2 |
Akumulator 12V LiFePO4 do wymiany akumulatora VRLA 50Ah, 100Ah, 150Ah, 200Ah z niebieskim zębem
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Certyfikaty: | CE, RoHS, UL, UN38.3 |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank do przechowywania energii w gospodarstwach domowych
| Zastosowanie: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |

