Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ phosphate lithium cell pack ] mecz 90 produkty.
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy LiFePO4 o cyklu życia 5000 razy
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Gwarancja: | 3 lata |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy o pojemności 100 Ah Maksymalny prąd ładowania 100 A Cykl życia 5000 razy
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Energia: | 2400 Wh |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Akumulator litowy 3,2 V 18650 Lifepo4 3300 mah;
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Pakiet lifepo4 akumulatorów litowo-jonowych 3,2 V 18650 |
Pakiet ogniw LiFePO4 3,2 V z zakresem temperatur roboczych od -20 ℃ do 65 ℃
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Napięcie odcięcia rozładowania: | 2,5 (0℃) 2,0 (-20℃) |
| Pojemność: | 100 Ah |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 100 Ah LiFePO4 3000 razy cykl życia
| Napięcie wyjściowe: | 12 V/48 V/51,2 V |
|---|---|
| Cykl życiowy: | 3000 RAZY |
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100Ah LiFePO4
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100Ah Zacisk M6
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Pojemność: | 100 Ah |
24V Packet Voltage Output Litium-Iron-Phosphate-bateria i długotrwała do przechowywania energii w domu
| Produkt Na Ja: | 12V24V48V |
|---|---|
| Wymiar: | 600*460*457mm |
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
Akumulator litowo-jonowo-fosforanowy 2400WH Maksymalny prąd ładowania 100A
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Akumulator LiFePO4 24V / 48V100Ah z 3-letnią gwarancją
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Gwarancja: | 3 lata |

