Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ phosphate lithium cell pack ] mecz 90 produkty.
Akumulator litowo-jonowy LiFePO4 3,2 V 40ah Bezobsługowy z aluminiową obudową
| Kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Akumulator LiFePO4 12,8 V 18,75 Ah 75000 mAh 240 Wh
| Aplikacja: | Magazynowanie energii, energia słoneczna |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia Zasilanie bateryjne LiFePO4 |
| Cykl życiowy: | >2000 razy |
Akumulator LiFePO4 48v 3000 razy cykl życia samochodu elektrycznego
| Kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Alumium Shell 48V 100AH Lifepo4 akumulator do energii słonecznej
| kolor: | czarny |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
Akumulator LiFePO4 o dużej pojemności 5000 cykli życia 100A Maksymalny prąd ładowania
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Energia: | 1200 Wh |
Przenośna elektrownia akumulatorowa 12V lifepo4
| Aplikacja: | Laptopy, mini lodówki, drony, ładowanie telefonów, wentylatory, magazyny energii, energia słoneczna |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia akumulatorowa 12V lifepo4 |
Przenośna elektrownia Lifepo4 Akumulator 19,2 V 27 Ah 162000 mAh
| Aplikacja: | Laptopy, mini lodówki, drony, ładowanie telefonów, wentylatory, magazyny energii, energia słoneczna |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Dostawcy akumulatorów lifepo4 do przenośnej elektrowni |
Akumulator LiFePO4 48v z 2-letnią gwarancją CE ROHS Certyfikowany
| Kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
100h 12v Litowo-Fosforanowa Bateria Z Bluetooth
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Zakres temperatury ładowania: | 0-45°C |
12.8v 200ah przyjazny dla środowiska zestaw baterii Lifepo4 wymiana baterii ołowio-kwaśnej
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
|---|---|
| Pojemność: | 200 Ah |
| Zakres temperatury ładowania: | 0-60°C |

