Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ phosphate lithium cell pack ] mecz 90 produkty.
12V24V48V LiFePO4 pakiet baterii 600*460*457mm klasy A do zasilania zapasowego
| Rozmiar baterii: | Standardowy/Niestandardowy |
|---|---|
| Gęstość energii: | / |
| Wymiar: | 600*460*457mm |
3000 razy bateria litowa Fe Po4, 12 woltowa bateria fosforanu litowo-żelazowego z Bestar
| Kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Akumulator LiFePO4 o długim cyklu 5000 razy 100 Ah z 3-letnią gwarancją
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Gwarancja: | 3 lata |
Akumulator 12V 20Ah Lifepo4, przenośny zasilacz Litowe ogniwa akumulatorowe do pojazdu elektrycznego
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ Baterii: | bateria lifepo |
Akumulator samochodowy 48v litowo-żelazowo-fosforanowy, zestaw akumulatorów litowo-jonowych Lifepo4
| Kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Bateria litowa o dużym cyklu 24V 100Ah do zasilania i magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, akredytywy |
Bateria litowa o dużym cyklu 12V 100Ah do zasilania UPS i magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, akredytywy |
Duża bateria litowa o pojemności 12V 300Ah do zasilania słonecznego i zasilania zapasowego
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Próbka: 5 dni; ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Akumulator litowo-jonowy LiFePO4 3,2 V160AH do EV / telekomunikacji / energii słonecznej
| aplikacji: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Cylindryczny akumulator LiFePO4 3.2V 6000mah E Bike Bateria litowa
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Cylindryczna bateria litowa o pojemności 3,2 V 6000 mAh do roweru elektrycznego |

