Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ phosphate lithium cell pack ] mecz 90 produkty.
25.6 V akumulator litowy o pojemności 100Ah do przechowywania energii słonecznej poza siecią
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
20.48KWh Akumulator do domu zestawialny Akumulator do domu zestawialny Akumulator LiFePO4
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
20.48KWh Akumulator do domu zestawialny Akumulator do domu zestawialny Akumulator LiFePO4
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Akumulator 1200WH LiFePO4 Wysoka pojemność energetyczna do długotrwałego użytkowania
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Akumulator Lifepo4 12,8 V 6 Ah do przechowywania energii
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8V6Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | F2 |
Alumium Solar Inverter 100 Ah Bateria litowo-żelazowo-fosforanowa
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, zasilanie rezerwowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii |
| Typ terminala: | F2 |
Akumulator UPS Solar 12V 9ah Lifepo4 do magazynowania energii
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4). |
|---|---|
| Moc: | 12V 9ah |
| Typ Baterii: | Akumulator LiFePO4 |
bateria lifepo4 3,2 v bateria litowo-jonowa 200ah
| aplikacji: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
51.2V100Ah LiFePO4 Bank for Home Energy Storage 6000 Cycle Life -20°C to 45°C Operating Range
| Aplikacja: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100ah |
| Życie rowerowe: | 6000 razy |

