Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ rechargeable lead acid battery ] mecz 61 produkty.
Akumulator kwasowo-ołowiowy do wielokrotnego ładowania z końcówkami F1 do systemów UPS
| Napięcie: | 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy z zaciskami F1 6 V Do systemów UPS, akumulator kwasowo-ołow |
| Gwarancja: | 1 rok |
300a Vrla Regulowana bateria ołowiano-kwasowa dla systemu telekomunikacyjnego / systemu słonecznego / UPS
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Typ terminala: | Gwintowane |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany przez VRLA |
Wentylowany akumulator kwasowo-ołowiowy VRLA 330 * 172 * 214 mm do przemysłowego użytku domowego
| Aplikacja: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
|---|---|
| Wymiary: | Dł.*szer.*wys.=330*172*214mm |
| Waga: | 31kg |
2-letnia gwarancja Bezobsługowy akumulator kwasowo-ołowiowy Temperatura robocza -15 ℃ ~ 50 ℃
| Wskaźnik samorozładowania: | ≤3%/miesiąc |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| temperatura robocza: | -15℃~50℃ |
Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem UPS o maksymalnym prądzie rozładowania 300A
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 300A |
| Wskaźnik samorozładowania: | ≤3%/miesiąc |
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12,8 V 12 Ah z głębokim cyklem do wymiany systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 12AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Terminal F1 / F2 12v 9ah VRLA regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Korzystanie z ulepszonego separatora AGM uszczelnionego akumulatora kwasowo-ołowiowego
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Akumulator szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy do systemu alarmowego
| Pojemność: | 4,5 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 6 V. |
| waga: | Approx. Około. 0.75Kg 0,75 kg |
OEM Bezobsługowy materiał obudowy ABS Zawór naładowalny regulowany bateria ołowiano-kwasowa dla długotrwałego działania UPS
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |

