Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ rechargeable lead acid battery ] mecz 61 produkty.
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah do Telcom
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | M8 |
Bezpieczny akumulator litowo-jonowy o pojemności 60 Ah 12,8 V do systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 60Ah |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Głęboki cykl układu słonecznego 12v 9ah Akumulator Vrla
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Akumulator litowo-jonowo-fosforanowy 2400WH Maksymalny prąd ładowania 100A
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Gwarancja: | 3 lata |
3-fazowy UPS o niskiej częstotliwości online o niskiej częstotliwości, o mocy od 10kva do 300kva
| Aplikacja: | Biurowe, Komputerowe, Zabezpieczeniowe, Monitoringowe, Alarmowe, Telekomunikacyjne, Medyczne, Oprzyr |
|---|---|
| Typ: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach |
| Napięcie wyjściowe: | 380V |
Trójfazowe zwiększenie częstotliwości online o niskiej częstotliwości, podwójne zwiększenie częstotliwości online z wyświetlaczem LCD
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| typu: | Trójfazowy zasilacz UPS online, zasilacz UPS niskiej częstotliwości 20 ~ 30KVA, 3 fazy w 3 fazach |
| Pokaz: | LCD |
UPS online o niskiej częstotliwości 40KVA-80KVA do biura / komputera / obiektów
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| typu: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Pokaz: | LCD (ekran dotykowy) |
Wysokowydajny zasilacz UPS niskiej częstotliwości online dla małych i średnich centrów danych
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| typu: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Pokaz: | LCD (ekran dotykowy) |
Trójfazowy zasilacz UPS niskiej częstotliwości online z wydajnym układem DSP
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| typu: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Pokaz: | LCD (ekran dotykowy) |
Podwójna konwersja 3-fazowy zasilacz UPS online o wysokiej wydajności dla małych średnich centrów danych
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| typu: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Pokaz: | LCD (ekran dotykowy) |

