Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ rechargeable lead acid battery ] mecz 61 produkty.
Szczelny, bezobsługowy akumulator o pojemności 1,04 kg 6v 7ah do systemu alarmowego
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 6 V. |
| waga: | Approx. Około. 1.04Kg 1,04 kg |
Podwójnie uszczelniony akumulator 250 Ah UPS 12V VRLA Deep Cycle
| Pojemność: | 1.3-250Ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy 12 V z głębokim cyklem, szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją |
Akumulator LiFePO4 o dużej pojemności 12 V do wymiany kwasu ołowiowego
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator Wymiana akumulatora kwasowo-ołowiowego 12 V |
| Typ terminala: | F2 |
3-fazowy 3-fazowy zasilacz niskiej częstotliwości 40KVA-80KVA z uszczelnionym akumulatorem kwasowo-ołowiowym
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 40KVA-80KVA UPS niskiej częstotliwości trójfazowy online UPS Dla biura / komputera / obiektów |
| Pokaz: | LCD (ekran dotykowy) |
Akumulator żelowy z głębokim cyklem 12 V 150 Ah VRLA
| Pojemność: | 150ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | 12V150Ah uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy o głębokim cyklu, regulowany zaworem, akumulator k |
25.6v System słoneczny z podłączonym do systemu zaworu akumulatorem 100 Ah
| napięcie: | 25,6 |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany przez VRLA |
| Zastosowanie: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii |
| Typ terminala: | F2 |
Akumulator Lifepo4 12,8 V 6 Ah do przechowywania energii
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8V6Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | F2 |
Akumulator UPS Solar Power Lifepo4 12,8 V do przechowywania energii
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V (LiFePO4) do magazynowania energii |
| Rodzaj terminala: | F2 |
Akumulator UPS Solar 12V 9ah Lifepo4 do magazynowania energii
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4). |
|---|---|
| Moc: | 12V 9ah |
| Typ Baterii: | Akumulator LiFePO4 |

