Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ rechargeable lead acid battery ] mecz 61 produkty.
12v rechargeable sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12V 9ah z regulowanym zaworem do systemu Ups
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | approx. około. 2.5kg 2,5 kg |
Akumulator 12,8 V 18 Ah LiFePO4 do wymiany akumulatora kwasowo-ołowiowego w systemie UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 18AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
2.55kg weight maintenance free valve regulated lead acid rechargeable battery for UPS application
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9ah |
| Napięcie: | 12V |
Regulowany zaworem akumulator 12 V 150 Ah VRLA
| Pojemność: | 150ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy 12V akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem 12V |
Podwójnie uszczelniony regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy 12 V VRLA
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
ABS 12v 7ah Regulowany, uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Akumulator litowo-jonowy 12,8 V 24 Ah Safety E Bike do systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 24AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Wklejony płaski akumulator 12v 9ah Deep Cycle Vrla
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Telecom UPS Backup Power 12v 9Ah VRLA Akumulator kwasowo-ołowiowy
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |

