Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ rechargeable lead acid battery ] mecz 61 produkty.
Wklejony płaski akumulator kwasowo-ołowiowy
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy bezobsługowy 6v 4ah 0,7 kg do aplikacji przeciwpożarowych, opryskiwacz
| Pojemność: | 4 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 6 V. |
| waga: | Approx. Około. 0.7 Kg 0,7 kg |
2.05 Kg 12 volt rechargeable valve regulated lead acid battery for solar system system
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
12V akumulator ołowiano-kwasowy regulowany zaworem dla systemu słonecznego 9Ah Pojemność 20h-prędkość do 1,75V na ogniwo 25 C
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.55 Kg 2,55 kg |
kompaktowa konstrukcja akumulator kwasowo-ołowiowy,
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.55 Kg 2,55 kg |
12V 7Ah VRLA regulowany akumulator ołowiano-kwasowy
| Czas trwania cyklu: | 500-1000 |
|---|---|
| Pojemność: | 7 Ah |
| Zastosowanie: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
Rekombinowany wentylowany akumulator kwasowo-ołowiowy Maksymalny prąd rozładowania 300 A
| Typ terminala: | Gwintowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
| Wymiary: | Dł.*szer.*wys.=330*172*214mm |
Niezawodna bateria ołowiano-kwasowa z zaworem regulowanym, bateria o głębokim cyklu 12V serii VP
| Materiał: | Kwas ołowiowy |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -15℃~50℃ |
| Gwarancja: | 3 lata |
Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany przez VRLA, akumulator kwasowo-ołowiowy o dużej pojemności
| Napięcie: | 2V, 6V. 2 V, 6 V. 12V 12V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem z akumulatorem kwasowo-ołowiowym o dużej pojemności d |
| Podanie: | UPS, układ słoneczny, oświetlenie uliczne, telekomunikacja itp |
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12V 200Ah AGM VRLA do systemów energii słonecznej, UPS, telekomunikacji, urządzeń kontroli dostępu
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Waga: | Około 58 kg |

