Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ short circuit mini dc ups ] mecz 57 produkty.
Modem Router 12W POE LiFePO4 Akumulator Mini DC UPS
| Nazwa produktu: | Bateria LiFePO4 Mini DC UPS 100-240Vac Wejście 5V 9V 12V 15V 24V 48V Wyjście dla modemu, routera, CC |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac |
| Czas transferu: | 0 ms |
12v 18w Mini DC UPS Ochrona przed przeciążeniem baterii litowej z POE USB
| Nazwa produktu: | Zasilacze Mini Dc 12v 18w z POE i USB |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac |
| Czas transferu: | 0 ms |
Long Mini DC UPS 100V-240V ECO Mini bezprzerwowe źródło zasilania
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
Long Mini DC UPS Economic 5Ah-100Ah Bateria 0 ℃ ~ + 40 ℃ Temperatura pracy
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging period: | 2~3Hours |
Stabilna wydajność Eco Mini Dc Ups 12v dla baterii ołowiowo-kwasowej
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
30W ECO Mini DC UPS Nieprzerwany zasilacz Przesyłka / zwarcie / nadciśnienie / ochrona od odwrotnej polaryzacji 0C- 40C
| Moc wyjściowa: | 30 W |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Bateria litowa Mini DC UPS 2-3 godziny ładowania Mini bezprzerwowe źródło zasilania
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
| Typ Baterii: | Lit |
Przenośny ECO Mini DC UPS 60W 120W 12V 7 / 9AHAH AGM Bateria do routera CCTV POE Smart Phone z wyjściem 6PCS 12vdc
| Miejsce pochodzenia:: | CHINY |
|---|---|
| Ochrona:: | Zwarcie |
| Napięcie wyjściowe: | 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 24 V / 48 V. |
12W-60W Mini DC UPS Przeciążenie / Zwarcie / Ochrona przed nadmierną temperaturą / Odwrotną polaryzacją
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Typ Baterii: | Lit |
2-3 godziny ładowania Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Equipment do monitora i WiFi
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |

