Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ short circuit mini dc ups ] mecz 57 produkty.
Czujnik POE 12V 18W 8800mah Bateria litowa DC UPS 240Vac
| Nazwa produktu: | Mini DC UPS, czujnik POE 12V 18W 8800mah Bateria litowa DC UPS |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
12W-60W Ekonomiczny mini bezprzerwowy sprzęt zasilający Bateria litowa DC UPS
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
ECO Mini bezprzerwowy zasilacz UPS DC z baterią litową
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Typ Baterii: | Lit |
Akumulator litowo-jonowy 12 V 30 W 6600 mAh Przenośny zasilacz DC
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Zasilacz wejściowy DC 100-240Vac Mini DC 5V 9V 12V 15V 24V 48V Wyjście dla routera CCTV POE
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Zabezpieczenie przed przeciążeniem Mini DC UPS 100-240 V prądu przemiennego 5 V 9 V 12 V 15 V 24 V 48 V.
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Multi Output Mini DC Ups Bateria 5V 9V 12V Przenośne UPS-y do kamery IP i modemu
| Rodzaj: | online |
|---|---|
| FAZA: | Jednofazowy |
| Zakres napięcia: | 100-240Vac |
Mini DC G Tech UPS 15 W 30 W 60 W Akumulator litowo-jonowy do routera CCTV VOIP POE
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Ekonomiczne 100V-240V Mini bezprzerwowe urządzenie zasilające 5Ah-100Ah Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
ECO Mini zasilacz awaryjny 2 ~ 3 godziny ładowania 5 Ah-100 Ah Przeciążenie / zwarcie / nadmierna temperatura / odwrotna polaryzacja
| Charging Voltage: | 100V-240V |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |

