Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ short circuit mini dc ups ] mecz 57 produkty.
0 ℃ ~ + 40 ℃ Temperatura pracy Mini DC UPS 12W-60W Moc wyjściowa do monitora i WiFi
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
|---|---|
| Typ Baterii: | Lit |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
Mini UPS DC z baterią litową dla routera 18W 30W
| Czas transferu: | 0 ms |
|---|---|
| Ochrona: | Nadmierne napięcie, przeciążenie |
| Gwarancja: | 1 rok |
Wysoce kompatybilny Mini DC UPS, zasilacz prądu stałego o dużej pojemności Bateria litowa
| Kolor: | dostosować |
|---|---|
| materiał: | Tworzywo sztuczne / metal |
| Zakres zastosowania: | Monitor, router, modem, rejestrator czasu, panel słoneczny itp. |
Zasilacz UPS Mini DC z serii ECO 100-240 Vac Zabezpieczenie przeciążeniowe Bateria litowa o dużej pojemności
| Kolor: | dostosować |
|---|---|
| Napięcie WEJŚCIOWE: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Ekonomiczny 100Ah Mini UPS Bezprzerwowe zasilanie awaryjne z przeciążeniem / zwarciem / nadmierną temperaturą / zabezpieczeniem przed odwrotną polaryzacją
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
Bateria litowa Mini DC UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V Wyjście Wsparcie Serwis OEM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Wysoka kompatybilność Mini DC UPS 60 W 120 W 40dB Hałas z akumulatorem 12V 7 / 9AHAH AGM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Ekonomiczny zasilacz awaryjny Mini DC 5Ah 100Ah
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
Zabezpieczenie przed przeciążeniem 100-240Vac ECO POE 12W Mini DC UPS
| Nazwa produktu: | UPS z serii ECO Mini DC 100-240 Vac Zabezpieczenie przeciążeniowe UPS o dużej pojemności z akumulato |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Czujnik POE 12V 18W 8800mah Bateria litowa DC UPS
| Nazwa produktu: | Bateria litowa 100-240Vac DC Mini DC UPS 12V 18W Z POE i USB |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |

