Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ short circuit mini dc ups ] mecz 57 produkty.
Zasilacz UPS z baterią litową POE ECO 100-240Vac DC 8800mAh
| Nazwa produktu: | UPS z serii ECO Mini DC 100-240 Vac Zabezpieczenie przeciążeniowe UPS o dużej pojemności z akumulato |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Zabezpieczenie przed przeciążeniem/zwarciem ekonomicznej mini elektrowni bezprzerwowej 12W-60W
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
| Typ Baterii: | Lit |
Bateria litowa ECO Mini Uninterruptible Power Source 12W-60W DC UPS
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Typ Baterii: | Lit |
100Vac 240Vac Akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności Mini DC Power UPS
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100-240 V AC |
| Nazwa: | Mini UPS-y DC |
10ms Czas transferu wydłuża Jednostka Zasilanie 60W 120W Z akumulatorem 12V 7 / 9AHAH AGM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Zasilacz UPS o mocy 60 W 120 W DC Poziom hałasu 40 dB Dla monitora DVR Router Kamera internetowa VoIP POE
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Zasilacz UPS z baterią litową 240Vac 12W 6600mAh z POE
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Bezprzerwowe źródło zasilania ECO Mini 100V-240V 2-3 godziny Czas ładowania
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging period: | 2~3Hours |
| Product Name: | Mini DC UPS |
ECO Mini Bezprzerwowy System Zasilania 100V-240V 5Ah-100Ah
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
Ekonomiczny mini zasilacz bezprzerwowy 100 V-240 V z baterią o pojemności 5 Ah-100 Ah
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |

