Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ short circuit mini dc ups ] mecz 57 produkty.
Długi Mini DC UPS 100 V-240 V Przeciążenie/zwarcie/zabezpieczenie przed nadmierną temperaturą/odwrotną polaryzacją ekonomiczne nieprzerwane
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Charging period: | 2~3Hours |
Zasilacz awaryjny UPS Mini DC o długim cyklu z baterią LiFePO4
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB |
Długi Mini DC UPS 100V-240V Ekonomiczny bezprzerwowy sprzęt zasilający
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Bezprzerwowa elektrownia Mini DC UPS Zabezpieczenie przed przeciążeniem
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
Mini DC UPS z zabezpieczeniem napięcia ładowania 100 V-240 V przed przeciążeniem/zwarciem/nadmierną temperaturą/odwrotną polaryzacją długa żywotność
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
Bezprzerwowe źródło zasilania 5Ah-100Ah Backup ECO Mini DC UPS
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
Ekonomiczny moduł zasilania awaryjnego Mini DC UPS 5Ah-100Ah 100V-240V
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Przenośny zasilacz UPS Mini DC o mocy 18 W z baterią litową 8000 mAh LifeP04
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40dB |
Akumulator LiFePO4 100W 12000 mAh Mini DC z POE
| Nazwa produktu: | 100-240Vac DC LiFePO4 Bateria UPS Mini DC UPS z POE i USB 100W 12000 mAh Mini DC UPS |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Wysoka kompatybilność 40dB Mini DC UPS o dużej pojemności baterii litowej
| Nazwa: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Materiał: | Plastik/metal |
| Zakres zastosowania: | Monitor, router, modem, rejestrator czasu, panel słoneczny itp. |

