Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
Zmodyfikowany interaktywny zasilacz Sine Wave 1000 VA 1500 VA Line
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Jednofazowy zasilacz UPS z baterią litową LiFePO4 600VA 800VA
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Czujnik POE 12V 18W 8800mah Bateria litowa DC UPS
| Nazwa produktu: | Bateria litowa 100-240Vac DC Mini DC UPS 12V 18W Z POE i USB |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Trójfazowe przemysłowe zasilacze UPS Online UPS o niskiej częstotliwości, trójfazowe systemy ups IGBT
| Aplikacja: | Biurowe, Komputerowe, Zabezpieczeniowe, Monitoringowe, Alarmowe, Telekomunikacyjne, Medyczne, Oprzyr |
|---|---|
| Typ: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach |
| Nazwa produktu: | Trójfazowy przemysłowy zasilacz UPS Online o niskiej częstotliwości UPS, trójfazowe systemy ups IGBT |
RS232 Trójfazowy zasilacz UPS IGBT DSP 300 kVA z podwójną konwersją
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Trójfazowe systemy UPS 10KVA-300KVA IGBT DSP Systemy UPS z podwójną konwersją |
| Typ Baterii: | Uszczelniony kwas ołowiowy Bezobsługowy |
300W Line Interactive PWM UPS dla systemu offline Ups
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Jednofazowy zasilacz awaryjny 500VA 300W do domu
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Czujnik POE 12V 18W 8800mah Bateria litowa DC UPS 240Vac
| Nazwa produktu: | Mini DC UPS, czujnik POE 12V 18W 8800mah Bateria litowa DC UPS |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Bezprzerwowy zasilacz Pure Sine Wave 600VA 1,5KVA Ups
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |

