Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
Gp33 3 Fazy Niskiej Częstotliwości Ups Przemysłowy 10-200kva Z Rs232 Interfejs Komunikacji
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
220v LCD wyświetlacz niskiej częstotliwości Online Ups z czystym wyjściem fal sinus
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| wydajność: | 0,9 |
Stabilna wydajność Eco Mini Dc Ups 12v dla baterii ołowiowo-kwasowej
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups dla komputerów / bankomatów / terminali bankowych
| Interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
7AH/9AH/12AH/18AH Pojemność akumulatora Modularny typ UPS 220V PWM UPS
| Pojemność akumulatora: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Czas transferu: | ≤10 ms |
| Częstotliwość wejściowa: | 50 Hz/60 Hz |
30W ECO Mini DC UPS Nieprzerwany zasilacz Przesyłka / zwarcie / nadciśnienie / ochrona od odwrotnej polaryzacji 0C- 40C
| Moc wyjściowa: | 30 W |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
PTEC Online Podwójne konwersje jednofazowe UPS 1-10kva PF 1.0
| cechy produktu: | Wysoko częstotliwości wieży typu up |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Napięcie wyjściowe: | 220V/230V/240V |
3-fazowy UPS o niskiej częstotliwości online o niskiej częstotliwości, o mocy od 10kva do 300kva
| Aplikacja: | Biurowe, Komputerowe, Zabezpieczeniowe, Monitoringowe, Alarmowe, Telekomunikacyjne, Medyczne, Oprzyr |
|---|---|
| Typ: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach |
| Napięcie wyjściowe: | 380V |
Trójfazowe zwiększenie częstotliwości online o niskiej częstotliwości, podwójne zwiększenie częstotliwości online z wyświetlaczem LCD
| aplikacji: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| typu: | Trójfazowy zasilacz UPS online, zasilacz UPS niskiej częstotliwości 20 ~ 30KVA, 3 fazy w 3 fazach |
| Pokaz: | LCD |

