Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
UPS online o wysokiej częstotliwości 6Kva 10Kva
| Góra Way: | Typ wieży |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Faza: | jednofazowy i trójfazowy |
Zasilacz UPS z baterią litową POE ECO 100-240Vac DC 8800mAh
| Nazwa produktu: | UPS z serii ECO Mini DC 100-240 Vac Zabezpieczenie przeciążeniowe UPS o dużej pojemności z akumulato |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Jednofazowe systemy bezprzerwowego zasilania o wysokiej częstotliwości 1-10Kva online
| Nazwa produktu: | Jednofazowe 1-10Kva Online High Frequency Ups bezprzerwowe systemy zasilania |
|---|---|
| Kolor: | opcjonalny |
| Mount Way: | Typ wieży |
Zasilacz UPS online o wysokiej częstotliwości typu tower z czystą sinusoidą
| Mount Way: | Typ wieży |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Faza: | jednofazowy i trójfazowy |
Zabezpieczenie przed przeciążeniem 100-240Vac ECO POE 12W Mini DC UPS
| Nazwa produktu: | UPS z serii ECO Mini DC 100-240 Vac Zabezpieczenie przeciążeniowe UPS o dużej pojemności z akumulato |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Trójfazowy modułowy zasilacz UPS online do montażu w szafie serwerowej o przekątnej 19 cali, 20–600 kVA
| Podanie: | Transport, biuro, sala komputerowa, centrum danych. |
|---|---|
| Rodzaj: | Online |
| Faza: | Three Phase in Three Phase out |
650VA Zmodyfikowany Sine Wave Line Interactive UPS, zasilacz UPS dla domu
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240 V AC lub 110/120 V AC |
|---|---|
| Aplikacja: | PC, router, procesor komunikacyjny POS, produkty przemysłowe |
| Wyświetlacz: | LED lub LCD opcjonalnie |
Modem Router 12W POE LiFePO4 Akumulator Mini DC UPS
| Nazwa produktu: | Bateria LiFePO4 Mini DC UPS 100-240Vac Wejście 5V 9V 12V 15V 24V 48V Wyjście dla modemu, routera, CC |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac |
| Czas transferu: | 0 ms |
Interaktywny akumulatorowy UPS 390W 650VA PWM LiFePo4 na PC
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
GP33 10KVA-300KVA IGBT DSP UPS z podwójną konwersją
| Podanie: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Nazwa produktu: | GP33 10KVA-300KVA IGBT DSP Zasilacz bezprzerwowy UPS o niskiej częstotliwości UPS z podwójną konwers |

