Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
Jednofazowy wysokiej częstotliwości UPS bezprzerwany 1KVA 1KW
| Nazwa produktu: | Jednofazowy wysokiej częstotliwości UPS bezprzerwany 1KVA 1KW |
|---|---|
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
| Zastosowanie: | Komputer, Telekomunikacja, Sieci, Bezpieczeństwo, Monitoring |
Wysokiej częstotliwości zasilacz UPS bez przerw 2KVA 2KW z ochroną niskiego napięcia
| Nazwa produktu: | Wysokiej częstotliwości zasilacz UPS bez przerw 2KVA 2KW z ochroną niskiego napięcia |
|---|---|
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
| Zastosowanie: | Sprzęt IT, serwery, routery i systemy sieciowe, urządzenia medyczne itp. |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Nazwa produktu: | Zasilacz bezprzerwowy UPS online wysokiej częstotliwości z baterią litową |
|---|---|
| Forma falowa: | Czysta fala sinusoidalna |
| Aplikacja: | Sprzęt IT, serwery, routery i systemy sieciowe, urządzenia medyczne itp. |
Bateria litowa Mini DC UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V Wyjście Wsparcie Serwis OEM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
10ms Czas transferu wydłuża Jednostka Zasilanie 60W 120W Z akumulatorem 12V 7 / 9AHAH AGM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Zasilacz UPS o mocy 60 W 120 W DC Poziom hałasu 40 dB Dla monitora DVR Router Kamera internetowa VoIP POE
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Wysoka kompatybilność Mini DC UPS 60 W 120 W 40dB Hałas z akumulatorem 12V 7 / 9AHAH AGM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Mini DC G Tech UPS 15 W 30 W 60 W Akumulator litowo-jonowy do routera CCTV VOIP POE
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Zasilacz sinusoidalny do montażu w szafie typu Rack 3KVA 3KW
| Nazwa produktu: | High Power Factor 1.0 UPS online wysokiej częstotliwości serii PT od 1 kva do 10 kva |
|---|---|
| Mount Way: | Typ szafy |
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
Zasilacz awaryjny UPS 1KVA 2KVA 3KVA 6KVA 10KVA UPS online o wysokiej częstotliwości
| Nazwa produktu: | High Power Factor 1.0 Wysokoczęstotliwościowe zasilacze UPS serii PT od 1kva do 10kva |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Wniosek: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |

