Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
Line Interactive G Tech Zasilacz UPS z czystą falą sinusoidalną 1KVA 5KVA
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
|---|---|
| Nazwa handlowa | G-tech UPS |
Zabezpieczenie przed przeciążeniem Zasilacz 220 V G Tech UPS z czystą falą sinusoidalną
| Ochrona przed przeładowaniem: | Tak |
|---|---|
| Wymiary: | 320 X 140 X 200 mm |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
Bezprzerwowy zasilacz UPS 1000VA G Tech z portem USB
| Pojemność: | 1000VA |
|---|---|
| Wskaźniki LED: | Tak |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
1000VA Uninterruptible G Tech UPS 2-godzinny czas podtrzymania bateryjnego
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
|---|---|
| Wskaźniki LED: | Tak |
| Nazwa produktu: | UPS G Tech |
Zasilacz awaryjny systemu UPS 7AH 9AH 12AH 18AH Pojemność baterii
| Pojemność baterii: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Typ: | zasilacz PWM |
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
Częstotliwość wejściowa zasilacza awaryjnego UPS 220 V 50 Hz 60 Hz
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-25 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Długi Mini DC UPS 100V-240V Ekonomiczny bezprzerwowy sprzęt zasilający
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Wyświetlacz LCD CE ROHS Niska częstotliwość Online UPS Wyjście czystej fali sinusoidalnej
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Efektywność: | 1 |
Zasilacz UPS o niskiej częstotliwości z czystą falą sinusoidalną i zabezpieczeniem przed przeciążeniem\\
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
Ekonomiczny 100Ah Mini UPS Bezprzerwowe zasilanie awaryjne z przeciążeniem / zwarciem / nadmierną temperaturą / zabezpieczeniem przed odwrotną polaryzacją
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |

