Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
RS232 IGBT 10Kva Zasilacz online o wysokiej częstotliwości
| Nazwa produktu: | Zasilacz UPS IGBT online, zasilacz UPS o wysokiej częstotliwości od 1 kva do 10 kva, zasilacz UPS o |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
Trójfazowy zasilacz UPS online o niskiej częstotliwości 10 kVA IGBT z podwójną konwersją
| Podanie: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Nazwa produktu: | Trójfazowy UPS online, 10 kVA-300 kVA IGBT DSP UPS z podwójną konwersją, UPS o niskiej częstotliwośc |
UPS online o wysokiej częstotliwości 3Kva
| Nazwa produktu: | Zasilacz awaryjny UPS online o mocy 3Kva/3000 W o wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1,0 |
| Góra Way: | Typ stojaka |
UPS 6Kva wysokiej częstotliwości online 1-fazowy UPS typu Rack Czysta fala sinusoidalna
| Nazwa produktu: | 6Kva online UPS, 1-fazowy UPS online o wysokiej częstotliwości, UPS typu rack |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Mount Way: | Rodzaj stojaka |
Akumulatory AGM Line Interactive G Tech UPS 1200VA 1500VA Zmodyfikowana fala sinusoidalna
| Ochrona: | Ochrona przed niskim napięciem, przeładowanie rozładowania przeładowania |
|---|---|
| Imię: | UPS Line Interactive |
| Faza: | jednofazowy |
3-fazowy modułowy UPS online w szafie serwerowej 20kva 150kva Do biura
| Podanie: | Transport, biuro, medyczna sala komputerowa, centrum danych. |
|---|---|
| Rodzaj: | 3-fazowy modułowy zasilacz UPS typu rack w trybie online |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
MQ MR SERIES Modułowy UPS online 40kva Trójfazowy dla telekomunikacji
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
19-calowy modułowy system UPS do montażu w szafie serwerowej 3-fazowy od 20kva do 150kva o wysokiej częstotliwości
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| Nazwa produktu: | Modułowy system UPS 3-fazowy UPS System zasilania UPS 20KVA-150KVA |
Przenośny zasilacz UPS Mini DC o mocy 18 W z baterią litową 8000 mAh LifeP04
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40dB |
Zasilacz awaryjny UPS Mini DC o długim cyklu z baterią LiFePO4
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB |

