Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
Zasilacz UPS z baterią litową 240Vac 12W 6600mAh z POE
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Górne gniazda 800VA 1000VA 1500VA Linia USB Interaktywny UPS
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Bezprzerwowy system zasilania o wysokiej częstotliwości 10Kva online
| Nazwa produktu: | Jednofazowy bezprzerwowy system zasilania UPS o wysokiej częstotliwości UPS 10 kva online |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Mount Way: | Typ wieży |
Czysta fala sinusoidalna jednofazowa 6Kva doładowania komputera w trybie online
| Nazwa produktu: | Jednofazowy bezprzerwowy system zasilania UPS o wysokiej częstotliwości UPS 10 kva online |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
Jednofazowe zasilanie sieciowe o wysokiej częstotliwości 1kva 10Kva w trybie online
| Nazwa produktu: | Jednofazowy zasilacz UPS online, zasilacze UPS o wysokiej częstotliwości od 1 kVA do 10 kVA, domowe |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
RS232 IGBT 10Kva Zasilacz online o wysokiej częstotliwości
| Nazwa produktu: | Zasilacz UPS IGBT online, zasilacz UPS o wysokiej częstotliwości od 1 kva do 10 kva, zasilacz UPS o |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
Trójfazowy zasilacz UPS online o niskiej częstotliwości 10 kVA IGBT z podwójną konwersją
| Podanie: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Nazwa produktu: | Trójfazowy UPS online, 10 kVA-300 kVA IGBT DSP UPS z podwójną konwersją, UPS o niskiej częstotliwośc |
UPS online o wysokiej częstotliwości 3Kva
| Nazwa produktu: | Zasilacz awaryjny UPS online o mocy 3Kva/3000 W o wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1,0 |
| Góra Way: | Typ stojaka |
Akumulatory AGM Line Interactive G Tech UPS 1200VA 1500VA Zmodyfikowana fala sinusoidalna
| Ochrona: | Ochrona przed niskim napięciem, przeładowanie rozładowania przeładowania |
|---|---|
| Imię: | UPS Line Interactive |
| Faza: | jednofazowy |
MQ MR SERIES Modułowy UPS online 40kva Trójfazowy dla telekomunikacji
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |

