Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
Zmodyfikowany inteligentny falownik sinusoidalny Metal / ABS Materiał 2 lata gwarancji
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wynik: | AC 220 V. |
Port USB 5V / 1A Falownik zasilający z opcjonalnymi wskaźnikami LCD / LED
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wynik: | AC 220 V. |
SERIA 230VAC MP / MPS 1000W 6000W Inwerter solarny
| Nazwa produktu: | SERIA MP / MPS 1000W-6000W Domowy falownik off-grid Pure Sine Wave, wejście AC / Solar |
|---|---|
| Wydajność: | > = 96% (tryb AC) |
| Zabezpieczenie zwarciowe wyjścia: | tak |
SERIA MP / MPS Inwerter domowy o mocy 2000 W Off Grid Pure Sine Wave
| Nazwa produktu: | SERIA MP / MPS 1000W-6000W Domowy falownik off-grid Pure Sine Wave, wejście AC / Solar |
|---|---|
| Wydajność: | > = 96% (tryb AC) |
| Zabezpieczenie zwarciowe wyjścia: | tak |
T1 / T2 bateria typu vrla 12v 7ah dla telekomunikacji, układu słonecznego, systemu alarmowego;
| Pojemność: | 7Ah@20hr-stawka |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
10ms Tranfer MP MPS 2000W 230Vac Falownik solarny
| Nazwa produktu: | SERIA MP / MPS 230Vac 2000W Inwerter energii słonecznej Falownik sinusoidalny, falownik domowy |
|---|---|
| Wydajność: | > = 96% (tryb AC) |
| Częstotliwość wejściowa: | 45–65 Hz |
Off Grid System 230Vac MPS 2000W inwerter czystej fali sinusoidalnej
| Nazwa produktu: | 230Vac SERIA MPS 2000W Falownik sinusoidalny, falownik solarny, falownik domowy |
|---|---|
| Wydajność: | > = 96% (tryb AC) |
| Częstotliwość wejściowa: | 45–65 Hz |
System alarmowy układu słonecznego Uszczelniona bateria kwasowo-ołowiowa 12v 80ah
| Pojemność: | 80Ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 22,20 kg |
6kw Elektrownia słoneczna Power Inverter z akumulatorem LiFePO4
| Nazwa produktu: | Elektrownia słoneczna, falownik solarny z baterią LiFePO4 |
|---|---|
| Aplikacja: | AGD, magazynowanie energii, system zasilania energią słoneczną |
| Moc znamionowa: | 4kw/6kw |
Akumulator LiFePO4 12,8 V 18,75 Ah 75000 mAh 240 Wh
| Aplikacja: | Magazynowanie energii, energia słoneczna |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia Zasilanie bateryjne LiFePO4 |
| Cykl życiowy: | >2000 razy |

