Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
Akumulator LiFePO4 100 Ah z 3-letnią gwarancją i maksymalnym prądem ładowania 100 A
| Energia: | 4800 Wh |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Pojemność: | 100 Ah |
Akumulator LiFePO4 100A Maksymalny prąd ładowania 5000 razy cykl życia
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Energia: | 4800 Wh |
| Gwarancja: | 3 lata |
Zestaw baterii Lifepo4 5kwh do magazynowania energii słonecznej
| Zastosowanie: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |
36V 100Ah Litium Iron Phosphate Battery Pack Golf Cart Bateria LFP
| Maksymalny prąd ładowania: | 60A |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 36V/48V/72V |
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
2000W przenośne zasilanie LiFePO4 z akumulatorem do dużych zajęć na zewnątrz
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | Około 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
Przystępny dla użytkownika i trwały zestaw baterii LiFePO4 do przechowywania energii w domu
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | Około 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
Dostosowywalna bateria LiFePO4 do różnych zastosowań Wysoka gęstość energii i wydłużony okres życia
| Rodzaj: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wielkość: | 229mm*138mm*208mm |
Inwerter G-Tech VMH-3024 Kompatybilny z wieloma markami baterii dla elastycznego zarządzania energią
| Rodzaj: | Przetwornice DC/AC |
|---|---|
| Znamionowa moc wyjściowa: | 3kVA/3kW |
| Moc szczytowa: | 6000VA |
Home Backup Power Energy Storage System baterii litowej z inteligentnym BMS 48V 100Ah
| Okres gwarancji: | 10 lat |
|---|---|
| Wyjście napięcia pakietu: | 24 V/48 V/51,2 V |
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
Udostępnij Akumulator żelowy AGM bezobsługowy 12V200AH
| Capacity: | 200AH |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Application: | UPS, Wind solar energy system,Telecommunication Equipment |

