Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
Falownik PWM 300W do 3000W na urządzenia elektryczne
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane |
| Gwarancja: | 2 lata |
Metalowy ABS AC 220 V Zasilanie falownika sinusoidalnego poprzez zamianę prądu stałego na prąd przemienny
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane |
| Gwarancja: | 2 lata |
Akumulator szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy do systemu alarmowego
| Pojemność: | 4,5 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 6 V. |
| waga: | Approx. Około. 0.75Kg 0,75 kg |
Wklejony płaski akumulator kwasowo-ołowiowy
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Korzystanie z ulepszonego separatora AGM uszczelnionego akumulatora kwasowo-ołowiowego
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
2.05 Kg 12 volt rechargeable valve regulated lead acid battery for solar system system
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Szczelne akumulatory kwasowo-ołowiowe z regulacją zaworową 12v 7ah dla telekomunikacji, układu słonecznego, systemu alarmowego;
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Typ uszczelniony: | Zapieczętowany |
regulowany zaworem szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy 12v 7ah do telekomunikacji, układu słonecznego, systemu alarmowego;
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Chiny #1 akumulator o stabilnej jakości do głębokiego cyklu do przechowywania energii słonecznej
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Bateria 12v vrla o stabilnej jakości i dobrej cenie
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |

