Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
Przenośna elektrownia akumulatorowa 12V lifepo4
| Aplikacja: | Laptopy, mini lodówki, drony, ładowanie telefonów, wentylatory, magazyny energii, energia słoneczna |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Przenośna elektrownia akumulatorowa 12V lifepo4 |
Przenośna elektrownia Lifepo4 Akumulator 19,2 V 27 Ah 162000 mAh
| Aplikacja: | Laptopy, mini lodówki, drony, ładowanie telefonów, wentylatory, magazyny energii, energia słoneczna |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Dostawcy akumulatorów lifepo4 do przenośnej elektrowni |
Czarny akumulator Lifepo4 24v 100ah akumulator litowo-jonowy
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Typ Baterii: | Pakiet akumulatorów lifepo4 24v |
Wysokowydajny akumulator LiFePO4 zapewniający dłuższy czas pracy
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Zakres temperatur przechowywania: | -20℃~45℃ |
| Zakres temperatury rozładowania: | -20℃~65℃ |
Wysokowydajny akumulator 48V100Ah LiFePO4, duża pojemność, niska waga
| Gwarancja: | 3-5 lat |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Zakres temperatury pracy: | -20℃~65℃ |
Zasilacz rezerwowy Akumulator LiFePO4 Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Akumulator litowo-jonowo-fosforanowy o długim cyklu życia Maksymalny prąd ładowania 100 A
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
Akumulator litowy LiFePO4 100 Ah z inteligentnym systemem BMS
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Pojedynczy trójfazowy automatyczny regulator napięcia serii AVR 50 Hz 60 Hz
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Faza: | Jednofazowy/Trójfazowy |
| Wyświetlacz: | LCD/LED |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 100 A 4800 WH Magazyn energii o dużej pojemności
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Energia: | 4800 Wh |

