Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups system backup power supply ] mecz 149 produkty.
220v LCD wyświetlacz niskiej częstotliwości Online Ups z czystym wyjściem fal sinus
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| wydajność: | 0,9 |
Zabezpieczenie zasilania Modułowy UPS online z interfejsem komunikacyjnym RS232 RS485 SNMP
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP |
|---|---|
| Pojemność: | 20kVA-200kVA |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
Długi Mini DC UPS 100V-240V Ekonomiczny bezprzerwowy sprzęt zasilający
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Modułowy UPS online 20kVA-200kVA Możliwość pracy równoległej do 8 jednostek
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
|---|---|
| Efficiency: | 99.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
Stabilna wydajność Eco Mini Dc Ups 12v dla baterii ołowiowo-kwasowej
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
12V 9AH VRLA Bateria Wysokiej wydajności Niezawodna Długotrwała Bateria Do Interaktywnych UPS
| napięcie: | 12V |
|---|---|
| Użycie: | UPS, telekomunikacja, układ słoneczny |
| Uszczelniony typ: | Zapieczętowany |
≥95,5% Wydajność wyświetlacz LCD wysokiej częstotliwości w trybie online 6kva / 10kva
| Pojemność akumulatora: | 10-100AH |
|---|---|
| Napięcie akumulatora: | 48 V/96 V/192 V/384 V |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Wstawiennictwo typu wysokiej częstotliwości 1kva 2kva 3kva
| Pojemność: | 10KVA-200KVA |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Wyświetlacz: | LCD |
6kw Elektrownia słoneczna Power Inverter z akumulatorem LiFePO4
| Nazwa produktu: | Elektrownia słoneczna, falownik solarny z baterią LiFePO4 |
|---|---|
| Aplikacja: | AGD, magazynowanie energii, system zasilania energią słoneczną |
| Moc znamionowa: | 4kw/6kw |
Line Interactive Symulowana sinusoida PWM UPS 600VA ~ 5000VA Do urządzeń domowych / biurowych / baz danych
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 20 ~ 30 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |

