Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups system backup power supply ] mecz 149 produkty.
Interaktywny zasilacz UPS ABS / metal Pure Sine Wave Line z ochroną przeciwprzepięciową
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Seria SL True Sinusoida, czysta sinusoida do POS / komputera
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Interaktywny UPS typu Tower typu Pure Sine Wave Line z materiałem ABS / metal
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Wzmocnienia sinusoidalne o współczynniku mocy 0,7, interakcyjne podwyższenia liniowe 1KVA ~ 5KVA
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Lekki i mocny zestaw baterii LiFePO4 o mocy 12V 100ah o gęstości energii 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
UPS online wysokiej częstotliwości 20 kVA-80 kVA 0 ms Czas transferu
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 0,9 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 220 V |
| Nazwa produktu: | UPS online o wysokiej częstotliwości |
Zabezpieczenie przed zwarciem i przegrzaniem UPS online o niskiej częstotliwości 220 V
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Wyświetlacz: | LCD |
Niska częstotliwość 220 V LCD Online UPS Czysta fala sinusoidalna
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Efektywność: | 1 |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
1-10kva Wysokiej częstotliwości Online Ups Efektywna ochrona mocy
| Czas transferu: | 0 ms |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 1-10KVA |
| wydajność: | 95% |
Gp33 3 Fazy Niskiej Częstotliwości Ups Przemysłowy 10-200kva Z Rs232 Interfejs Komunikacji
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |

