Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups system backup power supply ] mecz 149 produkty.
Zasilacz awaryjny systemu UPS 7AH 9AH 12AH 18AH Pojemność baterii
| Pojemność baterii: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Typ: | zasilacz PWM |
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
Jednofazowy zasilacz awaryjny 500VA 300W do domu
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
10KVA Podwyższone zasilanie rezerwowe Jednofazowa czysta sinusoida bez baterii
| Nazwa produktu: | Ceny 10kva w internecie rosną |
|---|---|
| Rodzaj: | online |
| Waga: | Dostosowane |
Czas transferu 10ms PWM UPS Zasilanie 220V Jednostka rezerwowa 50Hz 60Hz
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ: | zasilacz PWM |
| Częstotliwość wejściowa: | 50 Hz/60 Hz |
Zasilacz awaryjny UPS Mini DC o długim cyklu z baterią LiFePO4
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB |
Zasilanie bateryjne 600va do użytku domowego Certyfikat CE ROHS
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu: | No input file specified. |
| Ochrony: | Przepięcie |
System 20kVA Online Ups, zapasowy zasilacz UPS z wyświetlaczem LED / LCD
| materiał: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Typ wieży |
Obudowa metalowa / plastikowa Jednostka Zasilacz 300VA 650VA 800VA Sterowany procesorem
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240Vac lub 110/120Vac |
|---|---|
| Aplikacja:: | PC, router, procesor komunikacyjny do maszyn POS, produkty przemysłowe |
| Wyświetlacz: | LED lub LCD dla opcjonalnych |
Line Interactive Dc Ups Zabezpieczenie przed zwarciem przeciążenia systemu 300VA 650VA 800VA
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Zasilacz UPS wysokiej częstotliwości 15 kVA Pure Sine Wave Online o współczynniku mocy 0,9
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Mount Way: | Typ wieży |

