Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups system backup power supply ] mecz 149 produkty.
Bezprzerwowa elektrownia Mini DC UPS Zabezpieczenie przed przeciążeniem
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
Wysokowydajne źródło zasilania awaryjnego o niskiej częstotliwości z wyświetlaczem LCD z wyjściem czystej fali sinusoidalnej
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Efektywność: | 1 |
Automatyczne ładowanie 300W Line Interactive PWM UPS do maszyny POS
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240Vac lub 110/120Vac |
|---|---|
| Aplikacja: | , procesor komunikacyjny maszyn POS, produkty przemysłowe |
| Wyświetlacz: | LED lub LCD dla opcjonalnych |
7AH/9AH/12AH/18AH Pojemność akumulatora Modularny typ UPS 220V PWM UPS
| Pojemność akumulatora: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Czas transferu: | ≤10 ms |
| Częstotliwość wejściowa: | 50 Hz/60 Hz |
Bezprzerwowe źródło zasilania ECO Mini 100V-240V 2-3 godziny Czas ładowania
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging period: | 2~3Hours |
| Product Name: | Mini DC UPS |
Mini DC UPS z zabezpieczeniem napięcia ładowania 100 V-240 V przed przeciążeniem/zwarciem/nadmierną temperaturą/odwrotną polaryzacją długa żywotność
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
Line-Interactive UPS 400-2000va (plastik) 3000va (mental) do zasilania awaryjnego w biurze
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 20 ~ 30 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Ekonomiczny mini zasilacz bezprzerwowy 100 V-240 V z baterią o pojemności 5 Ah-100 Ah
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
Bezprzerwowe źródło zasilania 5Ah-100Ah Backup ECO Mini DC UPS
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
Ekonomiczne 100V-240V Mini bezprzerwowe urządzenie zasilające 5Ah-100Ah Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |

