Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups system backup power supply ] mecz 149 produkty.
1KVA Long Backup Wyjście fali sinusoidalnej do urządzeń domowych / biurowych
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Interaktywny zasilacz UPS 3KVA Pure Sine Wave Line Zabezpieczenie przed przepięciem rezerwowym o dużej mocy
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Długotrwałe przenośne źródło zasilania serii G-Tech PPS z zestawem baterii LiFePO4 Czas trwania cyklu 2000 Waga 12 kg przyjazna dla środowiska
| Rodzaj: | Zestaw akumulatorów LiFePO4 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Czas trwania cyklu: | >2000 |
Akumulatory AGM 500-1500 VA UPS Zasilanie rezerwowe PWM Sterowane CPU
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz awaryjny UPS dla domu, 500 VA 650 VA 800 VA 1000 VA 1200 VA 1500 VA Line Interactive UPS, z |
| Faza: | Jednofazowy |
Ekonomiczny 100Ah Mini UPS Bezprzerwowe zasilanie awaryjne z przeciążeniem / zwarciem / nadmierną temperaturą / zabezpieczeniem przed odwrotną polaryzacją
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
Niezawodne urządzenia Pwm Ups z wyjściem i wejściem 50 Hz/60 Hz
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Rodzaj: | zasilacz PWM |
| Częstotliwość wyjścia: | 50 Hz/60 Hz |
1,5 kVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS typu tower / rank do montażu
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups dla komputerów / bankomatów / terminali bankowych
| Interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
System magazynowania energii słonecznej 48V 100Ah LiFePO4 Bateria Telecom Kopia zapasowa stacji bazowej
| Zastosowanie: | Energia słoneczna, telekomunikacja, wózki golfowe itp |
|---|---|
| Pojemność: | 4800 Wh |
| Szybkość ładowania: | 1C |
1KVA ~ 5KVA Pełny sinusoidalny wzmacniacz typu wieżowego Sposób montażu Sposób podłączenia z zewnętrzną baterią
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |

