Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
110vac 220v Interaktywny zasilacz UPS Pure Sine Wave Line 300 W do komputera
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Ochrona: | Przepięcie |
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
Modułowy zasilacz UPS RM600 / 30X do komputerowego pokoju medycznego / centrum danych
| aplikacji: | Transport, biuro, sala komputerowa, centrum danych. |
|---|---|
| typu: | On-line |
| Fazy: | Three Phase in Three Phase out |
Zasilanie 100–240 V prądu stałego Zasilanie Bateria litowa o dużej pojemności 0 ms Czas transferu Trwały
| Kolor: | dostosować |
|---|---|
| Napięcie WEJŚCIOWE: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Zasilacz UPS Mini DC z serii ECO 100-240 Vac Zabezpieczenie przeciążeniowe Bateria litowa o dużej pojemności
| Kolor: | dostosować |
|---|---|
| Napięcie WEJŚCIOWE: | 100–240 V prądu przemiennego |
| Czas transferu: | 0 ms |
Interaktywny UPS 110vac 220vac Pure Sine Wave Line do bezprzerwowego zasilania komputera
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Ochrony: | Przepięcie |
| Napięcie wyjściowe:: | 110V/220v |
PF0,9 Online G Tech Zasilacz UPS Czas transferu 0ms z podwójną konwersją
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu: | 1 kVA ~ 10 kVA (3:1) |
| Ochrona: | Niezrównoważone obciążenia |
Interaktywny zasilacz UPS 110vac 220vac Pure Sine Wave Line 1% Pcb Części zamienne do komputera
| Ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
| Podanie:: | Komputer / finanse / Bezpieczeństwo / Monitorowanie / Alarm, ruch drogowy, rząd |
Kontrolowane przez procesor wysokiej częstotliwości Online podnosi ochronę przed zwarciem w czystej fali sinusoidalnej
| Ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
Wyjściowa linia PWM Czysta linia sinusoidalna Interaktywny UPS Szeroki zakres napięć wejściowych do komputera
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD |
Wyświetlacz LED / LCD o wysokiej częstotliwości online 500VA 650VA 850VA 1000VA 2kva
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |

