Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
Standardowa bateria litowa 4U 51.2 V 200Ah dla UPS i akumulatorów słonecznych
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Próbka: 5 dni; ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Bateria litowa o mocy 12V 150Ah do UPS i słonecznej
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Próbka: 5 dni; ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Prawdziwa podłogowa wersja podwójna typu UPS online 1KVA/2KVA/3KVA
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Zasilacz awaryjny UPS z symulowaną falą sinusoidalną 360 W 600 VA
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa:: | G-Tech |
| Pokaz:: | LED / LCD opcjonalnie |
niskie Samorozładowanie szczelne akumulatory ołowiowo-kwasowe UPS z regulacją samorozładowania
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Typ uszczelniony: | Zapieczętowany |
OEM Bezobsługowy materiał obudowy ABS Zawór naładowalny regulowany bateria ołowiano-kwasowa dla długotrwałego działania UPS
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Stable performance 2.55 Kg 12V 9Ah lead acid battery for UPS system
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
2.55kg weight valve regulated lead acid battery 12v for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
2.55kg weight 12v vrla sealed lead rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
2.55kg Weight 12v 9ah Valve Regulated Sealed Lead Acid Battery For Ups, Telecom, Alarm System And Solar System
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |

