Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
Line Interactive Offline Standby Up do zasilania awaryjnego w domu
| Fala wyjściowa: | PWM |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | G-Tech |
| Pokaz: | LED / LCD opcjonalnie |
UPS 5KW 6KW Pure Sine Wave Inverter PWM MPPT Solar Controller
| Materiał: | Metal/ABS |
|---|---|
| Wyjście: | 220V/230V/240VAC |
| Kolor: | dostosowane |
Line Interactive UPS 800VA 480W
| Typ Baterii: | Kwas ołowiowy |
|---|---|
| Efektywność: | >90% |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem UPS o maksymalnym prądzie rozładowania 300A
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 300A |
| Wskaźnik samorozładowania: | ≤3%/miesiąc |
Standardowa bateria litowa 3U 48V 100Ah dla UPS i Inwerterów
| Ogniwo baterii: | 3,2 V 100 Ah |
|---|---|
| Cykle życia: | 5000 cykli @25°C 80%DOD |
| Energia nominalna: | 4,8 kWh |
Bateria litowa o dużym cyklu 12V 100Ah do zasilania UPS i magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, akredytywy |
Modułowy UPS online o wysokiej niezawodności 20KVA-500KVA z funkcjami ochronnymi
| aplikacji: | Transport, biuro, sala komputerowa, centrum danych. |
|---|---|
| typu: | On-line |
| Fazy: | Three Phase in Three Phase out |
Zasilacz awaryjny do komputera 650va, awans offline z funkcją Avr
| Miejsce pochodzenia:: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu:: | V-650 |
| Ochrony: | Napięcie |
1.5KVA 24VDC Online interaktywny zasilacz UPS 45-65Hz do sieci komputerowej
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong Chiny |
|---|---|
| Ochrona: | Zwarcie, przeładowanie akumulatora, przeładowanie, przeciążenie |
| waga: | 4,8–17,3 kg |
Głęboki cykl 12V 6Ah bateria litowa do zasilania UPS i słoneczne
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |

