Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
Akumulator kwasowo-ołowiowy terminala F1 12v 7ah do systemu Ups
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.1Kg 2,1 kg |
Bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy 12v 12ah do systemu Ups
| Pojemność: | 12 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 3.4Kg 3,4 kg |
Bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy 12v 100ah dla UPS Telecom
| Pojemność: | 100Ah@20hr-stawka |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 29.50Kg 29,50 kg |
Zacisk akumulatora kwasowo-ołowiowego 12V 180ah F2 dla UPS
| Pojemność: | 180 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 50.50Kg 50,50 kg |
Zmodyfikowany falownik Sine Wave G Tech UPS do samochodowego wyświetlacza LCD / LED
| Materiał: | Metal/ABS |
|---|---|
| Wyjście: | AC 220V |
| Wyświetlacz: | LCD/LED opcjonalnie |
1.5KVA Liniowy Interaktywny UPS z wyjściem czystych fal sinus i CE Rohs ISO Certificate
| Podanie: | Zasilanie awaryjne dla komputera, laptopa... |
|---|---|
| Mount Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | Przepięcie |
UPS z serii ECO Mini DC 100-240 V prądu przemiennego z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym przed przeciążeniem
| materiał: | Tworzywo sztuczne / metal |
|---|---|
| Kolor: | dostosować |
| Napięcie WEJŚCIOWE: | 100–240 V prądu przemiennego |
Wysokiej wydajności zapieczętowana bateria o głębokim cyklu kwasu ołowiowego dla systemu UPS
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
| Napięcie na jednostkę: | 12 |
2.05kg weight sealed sulfuric acid battery 12v 7Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
2.55kg weight maintenance free valve regulated lead acid rechargeable battery for UPS application
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9ah |
| Napięcie: | 12V |

