Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
Bezpieczny akumulator litowo-jonowy 12,8 V 6 Ah 76,8 Wh do wymiany akumulatorów kwasowo-ołowiowych w systemie UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 6Ah |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Zasilacz bezprzerwowy wysokiej częstotliwości online 3KVA 3KW
| Nazwa produktu: | Zasilacz bezprzerwowy UPS online o wysokiej częstotliwości 3KVA |
|---|---|
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
| Aplikacja: | Komputer, Telekomunikacja, Sieci, Bezpieczeństwo, Monitoring |
USB RS232 RJ45 Zasilacz czystej fali sinusoidalnej 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
Modułowy zasilacz bezprzerwowy online 50/60 Hz Sprawność 95%.
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Pojemność: | 20kVA-200kVA |
| Nazwa produktu: | Modułowy UPS online |
Bezprzerwowe zasilanie o niskiej częstotliwości 220 V z czystą falą sinusoidalną
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
| Wyświetlacz: | LCD |
Sprawność 95% Modułowy zasilacz ciągły Równoległy do 8 jednostek Częstotliwość 50/60 Hz
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
Modułowy zasilacz bezprzerwowy do 8 jednostek z ochroną przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem i sprawnością 95%
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
| Efficiency: | 95% |
Akumulator litowy Eco Mini Nieprzerwane zasilanie dla środowisk o temperaturze 40 °C
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
Nieprzerwane zasilanie online niskiej częstotliwości z interfejsem RS232/USB/SNMP
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
Bateria litowa ECO Mini Uninterruptible Power Source 12W-60W DC UPS
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Typ Baterii: | Lit |

