Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
Nierozpuszczalny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją VRLA 7 Ah
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,05 kg |
Akumulator żelowy z głębokim cyklem 12 V 150 Ah VRLA
| Pojemność: | 150ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | 12V150Ah uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy o głębokim cyklu, regulowany zaworem, akumulator k |
Regulowany zaworem akumulator 12 V 150 Ah VRLA
| Pojemność: | 150ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy 12V akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem 12V |
12v 100ah Regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy VRLA do słonecznego systemu alarmowego
| Pojemność: | 100 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Waga: | Approx. Około. 34.50Kg 34,50 kg |
ECO Mini zasilacz awaryjny 100V-240V 2-3 godziny ładowania
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
12V 7Ah VRLA regulowany akumulator ołowiano-kwasowy
| Czas trwania cyklu: | 500-1000 |
|---|---|
| Pojemność: | 7 Ah |
| Zastosowanie: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
Akumulator kwasowo-ołowiowy o wysokiej wytrzymałości w obudowie ABS,
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
EV 3000-krotny cykl 3,2v 200ah LiFePO4
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nazwa produktu: | Akumulator LiFePO4 Akumulator litowo-jonowy 3,2 V 200ah zapasowy Akumulator LiFePO4 |
Plastikowa bateria litowo-jonowa LiFePO4 3,2 V 30 Ah
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nazwa produktu: | Akumulator LiFePO4 Akumulator litowo-jonowy 3,2 V 30ah zapasowy Akumulator LiFePO4 |
Akumulator Alumium Shell 3.2v 50ah LiFePO4
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nazwa produktu: | Akumulator LiFePO4 Akumulator litowo-jonowy 3,2 V 50ah zapasowy Akumulator LiFePO4 |

