Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
Wysoka częstotliwość 6kVA-20kVA Zasilacz bezprzerwowy online z przeciążeniem wejściowym 220V/zwarciem/nadmierną temperaturą/akumulatorem
| Nazwa produktu: | UPS online o wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 0,9 |
Wysokiej częstotliwości 6kVA-10kVA LCD/LED Online Podtrzymanie bateryjne 220V
| Moc znamionowa: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Czas transferu: | 0 ms |
Bezprzerwowe źródło zasilania ECO Mini 100V-240V 2-3 godziny Czas ładowania
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging period: | 2~3Hours |
| Product Name: | Mini DC UPS |
Ekonomiczny zasilacz awaryjny Mini DC 5Ah 100Ah
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
ECO Mini Bezprzerwowy System Zasilania 100V-240V 5Ah-100Ah
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
Ekonomiczne 100V-240V Mini bezprzerwowe urządzenie zasilające 5Ah-100Ah Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
Ekonomiczny mini zasilacz bezprzerwowy 100 V-240 V z baterią o pojemności 5 Ah-100 Ah
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
Wysokowydajne źródło zasilania awaryjnego o niskiej częstotliwości z wyświetlaczem LCD z wyjściem czystej fali sinusoidalnej
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Efektywność: | 1 |
Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany przez VRLA, akumulator kwasowo-ołowiowy o dużej pojemności
| Napięcie: | 2V, 6V. 2 V, 6 V. 12V 12V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem z akumulatorem kwasowo-ołowiowym o dużej pojemności d |
| Podanie: | UPS, układ słoneczny, oświetlenie uliczne, telekomunikacja itp |
Głęboko obiegowy panel słoneczny Bateria GEL, akumulator o pojemności 65-200 Ah do układu słonecznego
| Podanie: | UPS, wiatrowy system energii słonecznej, sprzęt telekomunikacyjny |
|---|---|
| Rodzaj konserwacji: | Wolny |
| kolor: | Czarny lub niestandardowy |

