Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
Głęboki cykl układu słonecznego 12v 9ah Akumulator Vrla
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Wyświetlacz LCD serii PIV Zmodyfikowany falownik sinusoidalny 300-3000 W.
| Pokaz: | LCD |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | AC 220 V. |
| Fala wyjściowa: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
Akumulator LiFePO4 o dużej pojemności 12 V do wymiany kwasu ołowiowego
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator Wymiana akumulatora kwasowo-ołowiowego 12 V |
| Typ terminala: | F2 |
2-letnia gwarancja Bezobsługowy akumulator kwasowo-ołowiowy Temperatura robocza -15 ℃ ~ 50 ℃
| Wskaźnik samorozładowania: | ≤3%/miesiąc |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| temperatura robocza: | -15℃~50℃ |
Akumulatory kwasowo-ołowiowe z serii OPzV Agm Lepsza akceptacja ładowania dla urządzeń kontroli dostępu
| Rzeczywista pojemność: | 220AH |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | CHINY |
| Sealed Type: | Zapieczętowany |
Przedni terminal Seria VRLA Regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy Akumulator AGM Łatwa instalacja
| Rzeczywista pojemność: | 55–260 AH |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | CHINY |
| Sealed Type: | Zapieczętowany |
Szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją zaworową 12 V 200 Ah, akumulator kwasowo-ołowiowy o głębokim cyklu do energii słonecznej;
| Napięcie: | 12V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją zaworową 12 V 200 Ah, akumulator kwasowo-ołowiowy o |
| Typ uszczelniony: | Zapieczętowany |
Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane Agm VRLA Seria OPzV do urządzeń kontroli dostępu
| Rzeczywista pojemność: | 200–3000 Ah |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | CHINY |
| Sealed Type: | Zapieczętowany |
Akumulatory kwasowo-ołowiowe o dużej pojemności Agm Seria OPzV Lepsza akceptacja ładowania
| Rzeczywista pojemność: | 200–3000 Ah |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | CHINY |
| Sealed Type: | Zapieczętowany |
Front Terminal Series Vrla Akumulator kwasowo-ołowiowy AGM Łatwa instalacja do systemu wiatrowego
| Rzeczywista pojemność: | 55-260AH |
|---|---|
| Typ uszczelniony: | Zapieczętowany |
| Rodzaj konserwacji: | Wolny |

