Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
Głęboko obiegowy panel słoneczny Bateria GEL, akumulator o pojemności 65-200 Ah do układu słonecznego
| Podanie: | UPS, wiatrowy system energii słonecznej, sprzęt telekomunikacyjny |
|---|---|
| Rodzaj konserwacji: | Wolny |
| kolor: | Czarny lub niestandardowy |
Kwas ołowiowy o głębokim cyklu 2 V 2V 300 A 400 AH Falownik Agm Z Miedzianym Zaciskiem
| Podanie: | UPS, wiatrowy system energii słonecznej, sprzęt telekomunikacyjny |
|---|---|
| Rodzaj konserwacji: | Wolny |
| kolor: | Czarny lub niestandardowy |
Zmodyfikowany falownik sinusoidalny serii PIV 300 W 3000 W AC
| Pokaz: | LCD |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | AC 220 V. |
| Fala wyjściowa: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
Akumulator Lifepo4 12,8 V 6 Ah do przechowywania energii
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8V6Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | F2 |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah do Telcom
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | M8 |
Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii |
| Typ terminala: | F2 |
Wentylowany akumulator kwasowo-ołowiowy VRLA 330 * 172 * 214 mm do przemysłowego użytku domowego
| Aplikacja: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
|---|---|
| Wymiary: | Dł.*szer.*wys.=330*172*214mm |
| Waga: | 31kg |
ECO Mini zasilacz awaryjny 2 ~ 3 godziny ładowania 5 Ah-100 Ah Przeciążenie / zwarcie / nadmierna temperatura / odwrotna polaryzacja
| Charging Voltage: | 100V-240V |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
Nieprzerwane zasilanie online o niskiej częstotliwości Komunikacja RS232/USB/SNMP
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
| Efektywność: | 1 |
Niska częstotliwość 220 V LCD Online Uninterrupted Power Unit o wysokiej wydajności
| Efektywność: | 0,9 |
|---|---|
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
| Wyświetlacz: | LCD |

