Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 630 produkty.
Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane AGM VRLA Bezobsługowe z 400 cyklami życia
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Bateria AGM Typ głębokiego cyklu do systemów energii słonecznej, UPS, urządzeń telekomunikacyjnych |
| Uszczelniony: | Zapieczętowany |
Łatwa instalacja Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane przez VRLA do systemów energii słonecznej
| Nazwa produktu: | Typ akumulatora kwasowo-ołowiowego do systemów solarnych, UPS, urządzeń telekomunikacyjnych |
|---|---|
| aplikacji: | UPS, układ słoneczny, oświetlenie uliczne, telekomunikacja itp |
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
Wklejony akumulator kwasowo-ołowiowy o dużej pojemności, akumulator o głębokim cyklu AGM VRLA
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane AGM VRLA Niezwykle wysoka pojemność akumulatorów ołowiowych |
| Gwarancja: | 1 rok |
Kompaktowa konstrukcja Uszczelnianie zacisków głębokiego cyklu akumulatora regulowanego VRLA ołowiowo-kwasowym
| Napięcie: | 2 V, 6 V, 12 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane AGM VRLA o głębokim cyklu Akumulatory kwasowo-ołowiowe o duż |
| Gwarancja: | 1 rok |
Wyświetlacz LCD serii PIV Zmodyfikowany falownik sinusoidalny o mocy 1000 W.
| Pokaz: | LCD |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | AC 220 V. |
| Fala wyjściowa: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
Podwójnie uszczelniony regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy 12 V VRLA
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
ABS 12v 7ah Regulowany, uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
System alarmowy Separator AGM 12V 9ah typu Vrla
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Terminal F1 / F2 12v 9ah VRLA regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Wklejony płaski akumulator 12v 9ah Deep Cycle Vrla
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |

