Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups ] mecz 629 produkty.
Regulowany zaworem 120ah akumulator kwasowo-ołowiowy 12v do systemu alarmowego słonecznego
| Pojemność: | 120 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 34.50Kg 34,50 kg |
Akumulator litowy 3,2 V 18650 Lifepo4 3300 mah;
| Podanie: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nazwa produktu: | Pakiet lifepo4 akumulatorów litowo-jonowych 3,2 V 18650 |
OEM ODM 18AH 12v Akumulator kwasowo-ołowiowy Niskie napięcie do skuterów E
| Napięcie: | 12V |
|---|---|
| Stosowanie: | motocykl, hulajnogi, trójkołowce, wózki widłowe |
| Typ zapieczętowany: | Zapieczętowany |
Falownik solarny Hybird 1000W-12000W z kontrolerem ładowania słonecznego MPPT
| Materiał: | Metal/ABS |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| WYJŚCIE: | Wyjście AC |
Wysokoczęstotliwościowy inwerter słoneczny Hybird All In One MPPT
| Materiał: | Metal/ABS |
|---|---|
| komunikacja PKS: | RS485 |
| Komunikacja AC: | TCP |
3000W 5000W Falownik słoneczny z czystą falą sinusoidalną o wysokiej częstotliwości z MPPT
| Aplikacje sterujące poza siecią: | Zasilanie rezerwowe, zasilanie fotowoltaiczne / zasilanie rozproszone / sterowanie podziałem systemu |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
Akumulator Lifepo4 48V 100AH, Dostawcy akumulatorów Lifepo4
| Kolor: | opcjonalny |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Typ Baterii: | Akumulator Lifepo4 48 V |
Mieszkaniowy akumulator litowo-jonowy LiFePO4 48V 100AH
| Aplikacja: | magazynowanie energii słonecznej, RV, Marine, wózek golfowy |
|---|---|
| Pojemność: | 5120 Wh |
| Cykl życiowy: | 5000 cykli |
Akumulator Lifepo4 48 V 100 Ah (5 kWh).
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Pakiet ogniw LiFePO4 3,2 V z zakresem temperatur roboczych od -20 ℃ do 65 ℃
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Napięcie odcięcia rozładowania: | 2,5 (0℃) 2,0 (-20℃) |
| Pojemność: | 100 Ah |

