Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups system backup power supply ] mecz 149 produkty.
Line Interactive Offline 500VA 300W PWM UPS do zasilania awaryjnego w domu
| Kształt fali wyjściowej: | PWM |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | G-Tech |
| Wyświetlacz: | LED/LCD opcjonalnie |
Home Backup Power Energy Storage System baterii litowej z inteligentnym BMS 48V 100Ah
| Okres gwarancji: | 10 lat |
|---|---|
| Wyjście napięcia pakietu: | 24 V/48 V/51,2 V |
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
Rack Type High Frequency Online UPS 10KVA Bezpieczne zasilanie z PF 1.0
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Efektywność: | ≥95,5% |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
Wysoka częstotliwość 0 ms Czas transferu Zasilacz UPS online z przeciążeniem / zwarciem / nadmierną temperaturą / niskim napięciem akumulatora
| Wyświetlacz: | LCD |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
Bateria kwasowo-ołowiowa Vrla, uszczelniona bateria kwasowo-ołowiowa regulowana zaworem do systemów UPS
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uszczelniona bateria kwasowo-ołowiowa Typ baterii o głębokim cyklu pracy do systemów energii słonecz |
| Uszczelniony: | Zapieczętowany |
Wysokiej częstotliwości 6kVA-10kVA LCD/LED Online Podtrzymanie bateryjne 220V
| Moc znamionowa: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Czas transferu: | 0 ms |
ECO Mini Bezprzerwowy System Zasilania 100V-240V 5Ah-100Ah
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
Linia zasilania biurowego - interaktywny UPS 2000VA 1200W z ochroną przed nadciśnieniem i napięciem wejściowym 220V
| Wyświetlacz: | LED/LCD |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Hałas: | mniej niż 40dB |
19-calowy modułowy system UPS do montażu w szafie serwerowej 3-fazowy od 20kva do 150kva o wysokiej częstotliwości
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| Nazwa produktu: | Modułowy system UPS 3-fazowy UPS System zasilania UPS 20KVA-150KVA |

