Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups system backup power supply ] mecz 149 produkty.
UPS kontrolowane przez procesor Zasilacz komputera Obudowa metalowa / plastikowa Typ górnych gniazd
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | DOPROWADZIŁO |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Nazwa produktu: | Zasilacz bezprzerwowy UPS online wysokiej częstotliwości z baterią litową |
|---|---|
| Forma falowa: | Czysta fala sinusoidalna |
| Aplikacja: | Sprzęt IT, serwery, routery i systemy sieciowe, urządzenia medyczne itp. |
Akumulator litowy Eco Mini Nieprzerwane zasilanie dla środowisk o temperaturze 40 °C
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
Mini DC G Tech UPS 15 W 30 W 60 W Akumulator litowo-jonowy do routera CCTV VOIP POE
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Systemy zasilania nieprzerwanego, interaktywne UPS linii, służące do ochrony urządzeń przed przerwami w dostawie energii
| Czas dostawy: | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |
Zabezpieczenie przed przeciążeniem Zasilacz 220 V G Tech UPS z czystą falą sinusoidalną
| Ochrona przed przeładowaniem: | Tak |
|---|---|
| Wymiary: | 320 X 140 X 200 mm |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
Bezprzerwowy zasilacz UPS 1000VA G Tech z portem USB
| Pojemność: | 1000VA |
|---|---|
| Wskaźniki LED: | Tak |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
Wysoka częstotliwość 6kVA-20kVA Zasilacz bezprzerwowy online z przeciążeniem wejściowym 220V/zwarciem/nadmierną temperaturą/akumulatorem
| Nazwa produktu: | UPS online o wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 0,9 |
Zasilacz awaryjny UPS z falą sinusoidalną typu tower z materiałem ABS / metal do POS
| Aplikacja: | Zasilanie awaryjne dla komputera, laptopa... |
|---|---|
| Mount Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | Przepięcie |
Line Interactive G Tech Zasilacz UPS z czystą falą sinusoidalną 1KVA 5KVA
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
|---|---|
| Nazwa handlowa | G-tech UPS |

