Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ ups system backup power supply ] mecz 149 produkty.
2 kva Line Interactive UPS 500VA 650VA 850VA 1000VA Zabezpieczenie zwarciowe na PC
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
300W Line Interactive PWM UPS dla systemu offline Ups
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Wysokiej częstotliwości zasilacz UPS bez przerw 2KVA 2KW z ochroną niskiego napięcia
| Nazwa produktu: | Wysokiej częstotliwości zasilacz UPS bez przerw 2KVA 2KW z ochroną niskiego napięcia |
|---|---|
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
| Zastosowanie: | Sprzęt IT, serwery, routery i systemy sieciowe, urządzenia medyczne itp. |
1000VA Uninterruptible G Tech UPS 2-godzinny czas podtrzymania bateryjnego
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
|---|---|
| Wskaźniki LED: | Tak |
| Nazwa produktu: | UPS G Tech |
Ekonomiczny moduł zasilania awaryjnego Mini DC UPS 5Ah-100Ah 100V-240V
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Ciągłe źródło zasilania PWM 50Hz 60Hz System awaryjny
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa: | 50 Hz/60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
5KVA Online Sine Wave Ups, Long Backup Pure Sine Wave Online Ups
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
2KVA Sinusoida zwiększa rezerwę akumulatora z zabezpieczeniem przed zwarciem przeciążeniowym
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Zasilacz typu sinusoidalnego typu tower, interaktywne wzmacniacze liniowe z AVR do komputera
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
10ms Czas transferu wydłuża Jednostka Zasilanie 60W 120W Z akumulatorem 12V 7 / 9AHAH AGM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |

