Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ phosphate lithium cell pack ] mecz 90 produkty.
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 100 A 4800 WH Magazyn energii o dużej pojemności
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Energia: | 4800 Wh |
Akumulator LiFePO4 100 Ah z 3-letnią gwarancją i maksymalnym prądem ładowania 100 A
| Energia: | 4800 Wh |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Pojemność: | 100 Ah |
16S17P Połączenie akumulatora 48V LiFePO4 Battery Pack dla długotrwałej żywotności akumulatora
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
Akumulator LiFePO4 z 3-letnią gwarancją 5000 cykli życia
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Lekki i mocny zestaw baterii LiFePO4 o mocy 12V 100ah o gęstości energii 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
Akumulator LiFePO4 o dużej pojemności 12 V do wymiany kwasu ołowiowego
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator Wymiana akumulatora kwasowo-ołowiowego 12 V |
| Typ terminala: | F2 |
Akumulator LiFePO4 100A Maksymalny prąd ładowania 5000 razy cykl życia
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
|---|---|
| Energia: | 4800 Wh |
| Gwarancja: | 3 lata |
Zestaw baterii LiFePO4 24V 100Ah 3 5000 Żywotność cyklu dla zastosowań ciężkich
| Energia: | 2400 Wh |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Zastosowania o dużej wytrzymałości 12V Akumulator LiFePO4 - Oczekiwana żywotność cyklu od -20°C do 60°C: około 6
| Case: | ABS |
|---|---|
| Storage Type: | -20~45℃(-4~113℉) |
| Waterproof Standard: | IP65 |
Wysokowydajny akumulator 48V100Ah LiFePO4, duża pojemność, niska waga
| Gwarancja: | 3-5 lat |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Zakres temperatury pracy: | -20℃~65℃ |

