Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ phosphate lithium cell pack ] mecz 90 produkty.
36V 100Ah Litium Iron Phosphate Battery Pack Golf Cart Bateria LFP
| Maksymalny prąd ładowania: | 60A |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 36V/48V/72V |
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
Wyświetlacz Bluetooth Litium-Ion-Phosphate-bateria 600*460*457mm do użytku komercyjnego
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Gęstość energii: | / |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy OEM 100 Ah z 3-letnią gwarancją
| Energia: | 1200 Wh |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12V |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Alumium 100Ah 48V Lifepo4 Bateria litowo-żelazowo-fosforanowa
| Podanie: | Falownik słoneczny, telekomunikacja, energia słoneczna, moc rezerwowa |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
Akumulator litowy LiFePO4 100 Ah z inteligentnym systemem BMS
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah do Telcom
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | M8 |
Bateria litowa 12,8 V 10 Ah Lifep04 z powłoką aluminiową
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V10Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | F2 |
Zasilacz rezerwowy Akumulator LiFePO4 Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
100Ah Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 4800WH 100A Maksymalny prąd ładowania
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |

