Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ phosphate lithium cell pack ] mecz 90 produkty.
Długotrwały zestaw akumulatorów LiFePO4 o mocy 24 V o wydajności A oraz zestaw akumulatorów 48 V do użytku mieszkalnego
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy z powłoką aluminiową 24 V 100 Ah 3 lata gwarancji
| Aplikacja: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Miejsce pochodzenia: | CHINY |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 40 Ah, akumulator LFP Lifepo4 o głębokim cyklu
| Kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Długotrwały i wydajny zestaw akumulatorów LFP z 12V24V48V do przechowywania energii w domu
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Opcjonalnie (LED, Bluetooth, WiFi) |
| Produkt Na Ja: | 12V24V48V |
Przenośny zestaw zasilający Lifepo4 300 Ah, ogniwa litowe do pojazdów elektrycznych
| aplikacji: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Akumulator 12V 100AH LFP 5000 cykli życia niezawodny i trwały
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Napięcie wyjściowe: | 12V |
12 kg-100 kg LiFePO4 z dużą gęstością energii 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
| Klasa: | A |
LFP 12V 50Ah Litowo-żelazofosforanowy Bezobsługowy akumulator do EV / Telecom
| aplikacji: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Akumulator 12V 50Ah LiFePO4 Dobry cykl życia energii słonecznej / motocykla
| aplikacji: | EV, telekomunikacja, energia słoneczna, motocykl |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Akumulator LiFePO4 24 V 230 Ah do energii słonecznej z sieci fotowoltaicznej
| aplikacji: | energia słoneczna, off-grid fotowoltaiczny system magazynowania energii |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |

